Aktualności

Pojedź na staż, konferencję lub seminarium do Stanów Zjednoczonych!

 
 
Picture of Administrator platformy
Pojedź na staż, konferencję lub seminarium do Stanów Zjednoczonych!
by Administrator platformy - Sunday, 10 April 2016, 12:25 PM
 

Informacja od Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów:

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to projekt edukacyjny, którego zadaniem jest kreowanie nowego pokolenia wykształconych liderów. Na naszych zajęciach uczymy przemówień publicznych, PR-u, fundraisingu, budowania własnej marki, ale także ekonomii, polityki i etyki.

Spotkania wzbogacamy także przemówieniami i dyskusją z gośćmi specjalnymi - działaczami publicznymi i politykami. Nasi najlepsi absolwenci otrzymują możliwość wyjazdu na staże, seminaria i konferencje zarówno w Polsce jak i za granicą.

Chcąc poszerzać zasób swoich nagród Polsko-Amerykańska Akademia Liderów podjęła współpracę z jednymi z największych think thanków w Stanach Zjednoczonych - CATO Institute oraz Foundation for Economic Freedom. W efekcie najlepsi absolwenci najbliższej edycji PAAL będą mieli okazję wyjechać na 3-miesięczny staż, konferecję CATO University w Waszyngtonie oraz na seminarium FEE na Florydzie.

Zapraszamy wszystkich ambitnych do spróbowania swoich sił na Akademii - to nie tylko okazja do wyjazdu, ale także do zdobycia wielu praktycznych umiejętności i poznania ciekawych osób. Dodatkowo każdy z uczestników, który zaliczy egzaminy otrzyma stosowny certyfikat ukończenia kursu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.akademialiderow.edu.pl

Zapisy trwają tylko do 15 kwietnia!