Aktualności

Liberty English Camp - ucz się ekonomii, przedsiębiorczości i angielskiego na wakacjach!

 
 
Picture of Administrator platformy
Liberty English Camp - ucz się ekonomii, przedsiębiorczości i angielskiego na wakacjach!
by Administrator platformy - Sunday, 10 April 2016, 12:28 PM
 

Informacja od Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów:

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości wraz z Language Of Liberty Institute oraz Friedrich Naumann Foundation Ukraine pragnie zaprosić w terminie 3-9 czerwca na Liberty English Camp Odessa!

Celem Campu jest zebranie osób różnej narodowości by wspólnie dyskutować o świecie, ekonomii, polityce, ale także różnorodności kulturowej, jednocześnie stwarzając szansę na poprawę umiejętności językowych uczestników. Cały tydzień spędzimy w Odessie, przepięknym, ukraińskim mieście, eksplorując tematy ekonomiczne, filozoficzne, historyczne i polityczne. Wykładowcy to biznesmeni, działacze wolnościowi oraz profesjonalni szkoleniowcy - wszystkie wykłady prowadzone są w języki angielskim. W trakcie Campu podzielą się swoim bogatym doświadczeniem, zapewnią inspirację i radę w każdej sprawie. Dodatkowo każdy uczestnik kursu otrzyma stosowny certyfikat ukończenia Campu.

Liberty Camp to unikalny event przeznaczony dla osób o otwartych umysłach, chcących spędzić tydzień nie tylko na nauce, ale także na zabawie!

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://www.akademialiderow.edu.pl/odessa/