Aktualności

Startup Mixer

 
 
Picture of Administrator platformy
Startup Mixer
by Administrator platformy - Sunday, 24 April 2016, 12:30 PM
 

Informacja od Inkubatory.pl:

Inkubatory.pl serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców, osoby zainteresowane założeniem swojej firmy, przypadkowych przechodniów i innych chętnych nawiązać nowe kontakty biznesowe na Startup Mixer! Wydarzenie odbędzie się już 29 kwietnia (piąteczek) w Strefie Centralnej (Plac Sejmu Śląskiego 2) w Katowicach! Startujemy punktualnie o 19:00. Lokal zajmujemy, aż ochrona nas nie wygoni!

Co się będzie działo? Będziemy rozmawiać. Ze sobą. Nawiązywać nowe kontakty i znajomości. Mówi się, że dana osoba jest wypadkową 10 osób, z którymi najczęściej przebywa – zatem przyjdź i przebywaj wśród najlepszych :)
W ramach wstępu, by Was rozgrzać, a potem rozpalić wyobraźnie zaprezentujemy 3 firmy, na różnym etapie rozwoju. Swoją działalność zaprezentują Edytoriada (kręcenie i montaż filmów), Viva Loca (Social Media Ninjas) oraz Famatech (rozwiązania IT). Nie będziemy przynudzać, o to się nie martwcie :)

Gdy już poznamy bohaterów wieczora i skończymy ich zasypywać pytaniami, zajmiemy się rozwijającymi dyskusjami w kuluarach przy dobrym, zimnym złocistym…
Co trzeba wziąć ze sobą na Mixer? Niezbędnik uczestnika naszego spotkania składa się z dużej ilości wizytówek, trzech saszetek poczucia humoru, chłonnego i otwartego umysłu oraz zdolności wypowiedzenia słowa przedsiębiorczość bez zająknięcia (będziemy sprawdzać na wejściu, lepiej się przygotować!).
Na miejscu zorganizujemy też konkurs… ale by wiedzieć, co będzie nagrodą musicie się pojawić.

P.S: Swoje przybycie prosimy zaanonsować na http://mixer-kwiecien.evenea.pl/