Aktualności

Business Mixer

 
 
Picture of Administrator platformy
Business Mixer
by Administrator platformy - Tuesday, 21 June 2016, 3:25 PM
 

Informacja od inkubatory.pl:

28 czerwca 2016 r. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości na Śląsku zapraszają na wydarzenie z cyklu Business Mixer, które odbędzie się w klubo-restauracji "Królestwo" na katowickim Rondzie.

Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym tej edycji wydarzenia będzie członek rady nadzorczej Tomasz Pruszczyński, jeden z założycieli SARE S.A. współtworzący strategię spółki oraz aktywnie wspierający jej działalność. W swojej karierze Tomasz Pruszczyński był zaangażowany w tworzenie takich spółek jak OS3, Digital Avenue, Hostersi, tuPolska czy Red Sky. Współzałożyciel i wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Prywatnie pasjonat dalekich podróży, nurkowania i żeglarstwa.

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się startupy działające w ramach AIP.

W ramach spotkania powiemy także o projekcie "Platformy Startowe dla nowych pomysłów TechnoparkBiznesHub", w którym można uzyskać wsparcie do 800 tyś zł.

Na końcu wydarzenia zapraszamy wszystkich do networkingu, który to będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych, łącząc przedsiębiorców, inwestorów oraz środowisko startupowe. Spotkanie zostanie uświetnione cateringiem.

Program:
17:30 – Rejestracja
18:00 – Rozpoczęcie części oficjalnej, powitanie
18:05 – Panel ekspercki, rozmowa z Tomaszem Pruszczyńskim
18:45 – Prezentacje startupów
19:15 – Wybór najlepszej firmy, podziękowania
19:20 – Prezentacja projektu "Platformy Startowe dla nowych pomysłów TechnoparkBiznesHub"
19:45 – Rozpoczęcie części nieoficjalnej, networking
20:30 – Zakończenie wydarzenia