Aktualności

Polsko-amerykańska Akademia Liderów

 
 
Picture of Administrator platformy
Polsko-amerykańska Akademia Liderów
by Administrator platformy - Tuesday, 9 April 2019, 8:01 AM
 

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, nie jest typową szkołą przywództwa. Nie zatrujemy Ci życia motywacyjnymi tekstami ani bezużytecznymi ogólnikami. Naszym celem jest wiedza i umiejętności, które przydadzą Ci się w życiu.


Czego uczymy? DZIAŁANIA!


◾ Omówimy z Tobą metody marketingowe stosowane przez największe marki na świecie, nauczymy jak stworzyć interesujący post, co działa, a co nie działa. Przekażemy wiedzę jak wygląda praca oddolna i dlaczego jest taka ważna - to wszystko na naszym kursie Grassroots Leadership Academy w Warszawie.

◾ Na Kursie Podstawowym Online uczymy najbardziej zaniedbanej, a jednocześnie niezwykle ważnej wiedzy, czyli podstaw ekonomii, polityki i etyki. Nie ma nic ważniejszego niż zrozumienie otaczającego Cię świata.


Zostań liderem społeczeństwa obywatelskiego - zacznij skutecznie działać na rzecz swoich idei, swojej społeczności i swojego kraju, a przy okazji WYGRAJ nagrodę.


Najlepsi uczestnicy naszych kursów pojadą m.in. na konferencję FEEcon do USA, szkolenie z przedsiębiorczości na Litwie oraz Liberty Camp we Włoszech.


Zapisy trwają do 28 kwietnia na: www.akademialiderow.edu.pl