Aktualności

Spotkanie koła Naukowego Manager sekcja Kooperatywni w dniu 20 kwietnia o godzinie 14.45 - 15.45 w auli nr 4.

 
 
Picture of Administrator platformy
Spotkanie koła Naukowego Manager sekcja Kooperatywni w dniu 20 kwietnia o godzinie 14.45 - 15.45 w auli nr 4.
by Administrator platformy - Sunday, 14 April 2013, 4:10 PM
 


Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszam na nadzwyczajne spotkanie Koło Naukowego Manager sekcja Kooperatywni w dniu 20 kwietnia o godzinie 14.45 - 15.45 w auli nr 4.

Głównym punktem programu będzie spotkanie z koordynatorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej  panią Anną Foltyniak.

Jeżeli jesteście zainteresowani rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej lub już prowadzicie swoją firmę to będzie to dla Was ciekawe spotkanie.

Podstawowym zadaniem AIP  jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości w myśl założenia, że każdy pomysł na biznes można zrealizować.

Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie założenie firmy najniższym możliwym kosztem, najszybciej i najłatwiej w Polsce, przy minimalnym ryzyku. Przedsiębiorca nie musi mieć lokalu, grubego portfela i znajomości. Wystarczy dobry pomysł.

W ofercie AIP m.in. możliwość rejestracji firmy w 24 godziny, nieograniczony dostęp do nowoczesnych i w pełni wyposażonych biur i sal dydaktycznych, księgowość, obsługa prawna oraz wsparcie merytoryczne, a wszystko to za 250 zł miesięcznie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy!

Serdecznie zapraszam,
opiekun Koła Naukowego Manager sekcja Kooperatywni dr inż. Jakub Ryśnik