Aktualności

Informacja nt. projektu „Polsko-Ukraińska Inicjatywa Młodzieżowa na Rzecz Rozwoju Województwa Śląskiego”

 
 
Picture of Administrator platformy
Informacja nt. projektu „Polsko-Ukraińska Inicjatywa Młodzieżowa na Rzecz Rozwoju Województwa Śląskiego”
by Administrator platformy - Sunday, 22 January 2023, 10:32 AM
 

W sierpniu 2022 w Katowicach wystartował projekt  „Polsko - Ukraińska Inicjatywa Młodzieżowa na Rzecz Rozwoju Woj. Śląskiego". Miło nam poinformować o działalności projektu, dofinansowanego ze środków programu Erasmus+ .
 
 
Projekt  „Polsko-Ukraińska Inicjatywa Młodzieżowa na Rzecz Rozwoju Województwa Śląskiego" polega na diagnozie i identyfikacji problemów młodzieży w wieku od 18-30 lat, w 5 obszarach:

  1. integracji społecznej

  2. prawie i ustawodawstwie

  3. edukacji

  4. rynku pracy

  5. ochronie środowiska

Uczestnicy będą spotykać się na 3 dniowych zjazdach, które będą podzielone na część warsztatową oraz konsultacyjną.
 
Często myślimy, ze nie mamy wpływy na sytuacje w której się znajdujemy, lecz nasz projekt jest dowodem na to, że mamy wpływ i  jako młode ludzie 
możemy powodować zmiany.

Zapraszamy aktywnych studentów z Ukrainy oraz Polski do wzięcia udziału w naszym projekcie. Będziecie mogli się przyczynić do zwalczenia problemu braku informacji i wiedzy związanej z aktywnością obywatelską i prawamibrak poczucia zrozumienia dla istniejących problemów młodzieży, braku wiedzy na temat możliwości wpływania na przedstawicieli władz, braku informacji na temat reprezentacji prawnej młodzieży, braku miejsca spotkań na dyskusję i miejsca integracji, braku zintegrowania uchodźców z Ukrainy i zaangażowania ich w życie obywatelskieCzekają na uczestników projektu niesamowite wrażenia, ciekawe znajomości, przyjazna atmosfera, różne wydarzenia, i oczywiście, pyszny catering z noclegami. Dodatkowo wszystkim uczestnikom zapewniamy certyfikaty udziału w projekcie.

Zapraszamy młodzież na wydarzenie "Prawo i ustawodawstwo" w Gliwicach w dniach 27-29 stycznia!

Projekt  „Polsko-Ukraińska Inicjatywa Młodzieżowa na Rzecz Rozwoju Województwa Śląskiego" polega na diagnozie i identyfikacji problemów młodzieży w wieku od 18-30 lat.

Żeby wziąć udział w projekcie, prosimy o wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/1fa4RFmWafVmy0Giu2jRBLWwoABzpNcmLfNKhS90SN7M/edit

 

Szczegóły można znaleźć tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1rU4vwlrjrNB-7RWhsWpXieX09yrn7BMJ/view?usp=sharing

 

Czekają na uczestników projektu niesamowite wrażenia, ciekawe znajomości, przyjazna atmosfera, różne wydarzenia, i oczywiście, pyszny catering z noclegami w Gliwicach. Dodatkowo wszystkim uczestnikom  zapewniamy certyfikaty udziału w projekcie.

 

Сzekamy na Ciebie!

E-mail: k.malkova.innowacjespoleczne@gmail.com

Telefony: +48692764389, +48737682943

https://www.facebook.com/profile.php?id=100080338123009

https://erasmusukr.pl/