Aktualności

Portal dla startupów

 
 
Picture of Administrator platformy
Portal dla startupów
by Administrator platformy - Monday, 3 August 2015, 3:25 PM
 

Informacja od Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej:

Dla wszystkich, którzy zainteresowani są rozpoczęciem działalności gospodarczej i założeniem własnej firmy, dla tych, którzy mają pomysł, a nie wiedzą jak go zrealizować, dla tych, którzy szukają pomocy oraz informacji potrzebnych przedsiębiorcy i potencjalnemu nowemu biznesmenowi uruchamiamy portal społecznościowy i wsparcia rozwoju nowych przedsięwzięć typu startup!

Na stronie www.westartup.pl znajdziecie ludzi podobnych do Was. Ludzi poszukujących odpowiedzi na pytania związane z rozwojem pomysłów biznesowych, poszukujących wsparcia na poszczególnych etapach powstawania pomysłu na firmę czy też produkt. Na portalu westartup znajdziecie ludzi, którzy podzielą się swoim doświadczeniem nabytym w trakcie wielu lat zarządzania przedsiębiorstwami, finansami czy też doświadczeniem z innych pokrewnych biznesowi branżach.

To tutaj znajdziecie nowe projekty, możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi inwestorami prywatnymi lub instytucjonalnymi, przedstawicielami organizacji typu Anioły Biznesu czy też organizacjami szkoleniowymi. To poprzez uczestnictwo w społeczności www.westartup.pl uzyskacie dostęp do osób Wam podobnych, do bogatej wiedzy i doświadczenia inwestorów, mentorów i trenerów. Portal umożliwi znalezienie potencjalnych inwestorów umożliwiając realizację i wdrożenie pomysłów, utworzenie firmy typu startup przy współfinansowaniu z funduszy prywatnych, funduszy kapitałowych czy też Aniołów Biznesu.

Portal www.westartup.pl zapewni dostęp także do międzynarodowej społeczności westartup zapewniającej to wszystko w wymiarze międzynarodowym.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej przekazuje narzędzie umożliwiające rzeczywisty rozwój własnych pomysłów na biznes. Zapraszamy!